Získejte e-book zdarma

Odvážně k návrhu

  • E-book Vás nakopne k akci ušít si tašku podle sebe.
  • Konec s výmluvami a otálením.
  • Žádné dlouhé řeči, jde se přímo na věc.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Reference na e-book zdarma
Odvážně k návrhu
Ebook jsem přečetla jedním dechem... Láká mě zkoušet nové věci, ale nikdy jsem se nehrnula do aktivit, kde jsou potřeba šikovné ruce.... Až TEĎ po přečtení ebooku. Neuvěřitelně mě nakopl. Vřele doporučuji, všechno je podané úžasným způsobem a je vidět, že Vendula ví, o čem mluví....
Paulita Novákováregresní terapeutka
Na Vendulin eBook jsem se těšila. Už dlouho se chystám ušit si nějakou tašku z vyřazených věcí, které mohou ještě sloužit i když jiným způsobem. Tvůj eBook mě naučil si klást podrobné otázky ohledně tvorby tašky. Překvapivé byly pro mě nápady dalšího využití jiných materiálů, které mohu také recyklovat. A nechyběla od tebe také podpora nebát se vyzkoušet návrh své tašky dle své vlastní fantazie. Na tvorbu dle tvého návodu se moc těším.
Simona Valentováautorka projektu Tiché uši
Věřím, že pokud se k člověku dostane nějaká věc v tu pravou chvíli, je větší pravděpodobnost, že padne na úrodnou půdu. Za mě je e-book INSPIRATIVNÍ, NEZÁVAZNÝ a KRÁTKÝ, přesto EFEKTIVNÍ A NAKOPÁVAJÍCÍ.
Martina Hlavicová maminka na mateřské, šije aktivně
Upřímně jsem ráda, že někdo něco takového napsal. Protože ono to vypadá strašně lehce ušít tašku ze starých věcí. Ale ono to taková sranda není. Protože v první řadě, ano je tam ta vize, jak popisuje Vendula. Ale hodit to potom do té technické stránky a udělat si to. A prostě aby to bylo přesně a aby to vypadalo a pokud tomu moc nerozumím, tak v e-booku mám kroky, které mě vedou, jak celou věc vymyslet a zkompletovat. Tak na to e-book výborně pomůže. Ebook působí na mě lehce, nic hutného, svěže a svižně. Čte se to dobře, je to srozumitelné. Takže za mě je to výborný počin. Klobouk dolů, že Vendula e-book sepsala a kvalitně zpracovala. Vážně jsem ráda, že tady vlastně na trhu vůbec něco takového je, budu to svým holkám doporučovat.
Ema Pitnerováautorka projektu Strážkyně mateřství a Prošijeme se k radosti

Reference na mé produkty z veganské kůže

V prosinci jsem si u Venduly objednala dvě sady košíčků na drobnosti v pudrově růžové a zlaté barvě. Oproti mým původním plánům ale nepřistály nikomu pod stromečkem, obě sady jsem si musela nechat! Jsou neuvěřitelně hezkým doplňkem interiéru – u nás koupelny a dětského pokoje. Do zlatých jsem ukryla kosmetické produkty a fén. Růžové jsem věnovala dceři, která si do malého ukládá vlasové doplňky, ve velkém má pelíšek oblíbený plyšák. Materiál je přiměřeně tuhý, takže košíčky drží tvar i prázdné. Líbí se mi jeho struktura, která připomíná kůži, přitom je ale šetrnější a rozložitelný.
Veronika Okibača AdamcováBrandstylist.cz
Tašky značky Infantka jsou velmi variabilní a hodí se na každou příležitost. Vyberete si od psaníček, přes kabelky až po městské batohy. Do jisté míry se můžete domluvit na vzhledu.
Petra D.Prodavačka zajímavých kousků
Koupil jsem si příruční tašku od p. Venduly, protože se mi líbí myšlenka zerou waste, udržitelnosti. Také mám rád, když vím odkud věci pocházejí a kdo je šil.
Alexandr T.Psycholog
Taška vyjadřuje mou životní filosofii zero waste a přitom je praktická a krásná. Jsem ráda, že ji mám a všem ji vřele doporučuji.
Jitka V.Vysokoškolská pedagožka
Drahá Vendulko, ta taška je úplně krásná. Vymazlená a funkční. Tak já se moc těším, že ji budu nosit do sněmovny a až mě to bude slušet tak ti pošlu fotku. Ještě jednou díky je parádní až luxusní !
Dana B.Poslankyně ČR
Klára HrozínkováVirtuální asistentka